Ministar Lukač posjetio opštinu Vlasenica

Posted by:     Tags:      Posted date:  November 14, 2017  |  No comment


November 14, 2017


Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske, Dragan Lukač, danas je posjetio opštinu Vlasenica, gdje je sa načelnikom, Miroslavom Kraljevićem, razgovarao o trenutnoj socijalnoj i ekonomskoj situaciji u opštini, te planiranoj izgradnji objekta za Policijsku stanicu u ovoj lokalnoj zajednici.
Vlasenički policajci trenutno su smješteni u neuslovnom objektu, koji nije vlasništvo Ministarstva.

Lukač je rekao da su već preduzete određene aktivnosti s ciljem izgradnje objekta, odnosno određena je parcela za izgradnju i urađen je projekat.

“Nadam se da ćemo u narednom periodu, u sljedećih godinu ili dvije dana, uspjeti zajedničkim snagama da obezbijedimo sredstva i završimo stanicu policije, da omogućimo funkcionisanje policije u punom kapacitetu”, rekao je Lukač.

Kraljević je istakao značaj izgradnje objekta za Policijsku stanicu, te naveo da se opština Vlasenica nalazi na specifičnom prostoru, zbog čega je važno da drži situaciju pod kontrolom i pomaže mještanima.About the authorYou must be logged in to post a comment.