Načelnik Vlasenice u posjeti opštini Srebrenica

Posted by:     Tags:      Posted date:  November 10, 2017  |  No comment


November 10, 2017


Načelnik opštine Vlasenica, Miroslav Kraljević i načelnik opštinskog Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno – komunalne poslove, Željko Damljanović, dana 09.11.2017. godine boravili su u radnoj posjeti opštini Srebrenica, gdje su se sastali sa načelnikom opštine, Mladenom Grujičićem.

Na sastanku se govorilo o mogućnostima saradnje, o svemu onome što je urađeno u prvih godinu dana mandata rukovodstva dvije opštine, kao i o planiranim razvojnim projektima i investicijama.

Načelnici Vlasenice i Srebrenice složili su se da su u pretgodnih godinu dana napravljeni značajni koraci na putu razvoja ove dvije opštine, te da ih u narednom periodu očekuje mnogo posla, kako bi doprinjeli ostvarenju zadanih ciljeva, a sve za dobrobit građana ovog područja.

 

 About the authorYou must be logged in to post a comment.