Nastavlja se sanacija i izgradnja puteva

Posted by:     Tags:      Posted date:  July 30, 2017  |  No comment


July 30, 2017


U okviru sanacije makadamskih puteva na području opštine Vlasenica, rekonstruisan je prilazni put ka oglednom poljoprivrednom polju, što je veoma značajno, s obzirom na to da se na ovoj lokaciji svakodnevno realizuju aktivnosti, koje imaju za cilj doprinos ruralnom razvoju i zapošljavanju putem ciljane pomoći voćarskoj i povrtlarskoj proizvodnji u Vlasenici.

Pored saniranja lokalnih puteva, vrši se i probijanje novih putnih trasa gdje je to neophodno. Tako su mještani Gornjeg Zalukovika dobili četiri nove trase puta.

Na ovaj način Opština, uz pomoć pripadnika Inženjerijskog bataljona Brigade taktičke podrške Oružanih snaga BiH, pomaže stanovništvo seoskih područja, rješavajući jedan od prioritetnih problema, kako bi im omogućili normalne uslove za život i olakšali obavljanje svakodnevnih obaveza.About the authorYou must be logged in to post a comment.