Nastavljaju se radovi na afaltiranju prilaznih puteva i parkinga

Posted by:     Tags:      Posted date:  July 31, 2017  |  No comment


July 31, 2017


Nakon što su završeni pripremni radovi  za asfaltiranje prilaznog puta ka boračkoj zgradi u ulici Vuka Karadžića, preduzeće “Zvornik-putevi” počelo je  uređenje pristupnog puta i parking platoa za zgrade u Ustaničkoj ulici, u kojima su smještene porodice poginulih boraca, RVI, porodice sa statusom izbjeglica i raseljenih lica, te socijalne kategorije stanovništva.

Dvije od tri zgrade na ovoj lokaciji sagrađene su 2005. godine, dok je posljednja sagrađena 2012. godine, te su prvi stanari čekali na prilazni put i parking punih 12 godina.

Načelnik opštine Miroslav Kraljević, prilikom obilaska radova u ulici Vuka Karadžića, rekao je Srni da je opštinska vlast obezbijedila 60.000 KM za pomenute radove, te da ove kategorije stanovništva zaslužuju da imaju pristojne uslove za život, ali da je zbog nebrige ranijih opštinskih vlasti ovaj prostor ostao neuređen.

 About the authorYou must be logged in to post a comment.