Počela rekonstrukcija lokalnih puteva

Posted by:     Tags:      Posted date:  June 14, 2017  |  No comment


June 14, 2017


Danas je počela rekonstrukcija i sanacija lokalnih, seoskih puteva na području opštine Vlasenica.
Načelnik opštine Miroslav Kraljević obišao je radove na području MZ Bakići. Prema njegovim riječima, u toku je sanacija puteva u zaseocima Bakići i Brda, te se radovi nastavljaju u Donjem Zalukoviku, zatim ka Tikvarićima i Neđeljištu, gdje će biti izgrađen novi put do seoskog groblja, u dužini od 2,5 kilometra. Radovi će se izvoditi i u Rogosiji, Bećirovićima i Korkutovićima, kao i na drugim nekategorisanim putevima vlaseničke opštine.

Radi se o znatno urušenoj i propaloj putnoj infrastrukturi, te će se na ovaj način povećati bezbijednost saobraćaja i olakšati rad velikog broja poljoprivrednika koji žive na ovom području.

Radove izvodi Opština Vlasenica uz podršku Oružanih snaga BiH.About the authorYou must be logged in to post a comment.