Sanacija krova OŠ “Vuk Karadžić”

Posted by:     Tags:      Posted date:  January 12, 2018  |  No comment

January 12, 2018

Na objektu Osnovne škole „Vuk Karadžić“ u Vlasenici u toku su radovi na sanaciji krova koji je potpuno uništen u udarima olujnog vjetra, u noći između 11. i 12. decembra prošle godine.

Brzom reakcijom rukovodstva opštine i škole, te uz pomoć donatora, pristupilo se rješavanju ovog problema, kako bi se nastava od početka drugog polugodišta odvijala nesmetano.

Opštinska vlast obezbijedila je 94.000 KM, koliko je potrebno za pomenute radove, a izvođač je vlaseničko preduzeće “Investprogres“.

Podsjećamo, nezapamćeno nevrijeme pogodilo je Vlasenicu krajem 2017. godine. Orkanski vjetar načinio je neizmjernu štetu i ostavio ogromne posljedice, a kada su u pitanju javne ustanove, najviše je stradao objekat OŠ „Vuk Karadžić“.